Rezervace

Online rezervace

Váš druhý domov na cestách do Prahy

Vítejte v našem hotelu Antonie Praha, v krásné lokalitě Praha Libeň na bývalé viniční usedlosti Stírka.
Hotel Antonie je stylová vila z 30. let minulého století, obklopená krásnou a rozsáhlou parkovou zahradou, kousek od centra Prahy.

Ubytování pro Proton Therapy Center

Proton Therapy center ubytování hotelPro pacienty Proton Therapy Center (PTC) i jejich rodinné příslušníky máme připravený speciální ubytovací program.

Chápeme, že jezdíte do Prahy častěji, a proto pro Vás připravíme ubytování šité přímo na míru.

Pošlete nám svůj dotaz a my Vám obratem zašleme nabídku upravenou dle Vašich požadavků.

Jelikož se náš hotel nachází ve vzdálenosti 200 metrů od Protonového centra, jsme ideálním řešením pro pacienty nebo jejich blízké, kteří hledají ubytování v Praze v blízkosti centra.

Specializované služby:
- jsme schopni zajistit non-stop lékařskou asistenci
- V případě speciálních požadavků na stravu Vám rádi připravíme menu přesně dle Vašich potřeb

Chápeme, že se nacházíte v nelehké životní situaci, a proto nám dovolte postarat se o Vaše klidné a příjemné ubytování behěm Vašeho pobytu v Praze.

O protonovém centru

Proton Therapy Center léčí onkologická onemocnění a poskytuje kompletní diagnostickou péči. Léčí rakovinné nádory pomocí nejmodernější metody protonové léčby. Ta spočívá v ozařování paprskem protonových částic, přesně cíleným na ložisko nádoru. Léčba je maximálně efektivní a představuje menší riziko vedlejších účinků než metody radioterapie, chemoterapie či biologické léčby.

Ubytování pro nemocnici Bulovka

Ideální řešení pro pacienty a jejich příbuzné, kteří preferují klidné a domácké prostředí a nechtějí trávit čas ve sterilních nemocničních prostorách. Náš hotel nabízí stylové ubytování v deseti pokojích s výhledem do zahrad hotelu nebo na Prahu.
Našim klientům vycházíme všemožně vstříc, to znamená, že jsme připravili nabídku ubytování tak, aby byla dostupná pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty.
Hotel Antonie se nachází v sousedství fakultní nemocnice Bulovka, dostupnost pro pacienty a jejich příbuzné je tedy ideální, a to jak autem tak pěšky nebo hromadnou dopravou (dostupnost 5 - 10 minut).

Odkazy

Trip advisor

 

Veletrhy:
Incheba -Výstaviště Holešovice
PVA Letňany

Zdraví:
Fakultní nemocnice Bulovka
Proton Therapy Center

Kde nás najdete

Zvětšit mapu
Facebook
social-button social-button social-button
Kontaktní formulář