Rezervace

Online rezervace

Váš druhý domov na cestách do Prahy

Vítejte v našem hotelu Antonie Praha, v krásné lokalitě Praha Libeň na bývalé viniční usedlosti Stírka.
Hotel Antonie je stylová vila z 30. let minulého století, obklopená krásnou a rozsáhlou parkovou zahradou, kousek od centra Prahy.

Motocykly, motorky, motorkáři

Ubytování pro motokráře, motorkyHotel Antonie nabízí speciálně pro motorkáře a jejich miláčky balíček služeb šitý na míru

Protože sami holdujeme motosportu a milujeme motorky, připravili jsme nabídku ubytování pro motorkáře, kteří navštíví Prahu.

Nabídka ubytování v Praze

Ubytování - Dvoulůžkový pokoj v ceně 900,-Kč/noc s možností parkování motocyklu v garáži, případně na hlídaném parkovišti před recepcí hotelu s možností využití přenosných garáží.
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně možných služeb, neváhejte nás
kontaktovat.

Jednoduchá dostupnost hotelu z D1, D8 a D11

Další služby

Spolupracujeme s několika motoservisy, můžeme tedy zajistit autorizované opravy motocyklů, eventuálně i odvoz stroje v případě, že je nepojízdný.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

Ubytování v Praze pro motorkáře, lévný hotel, hlídané parkování, O2 aréna, Sasazu Ubytování v Praze pro motorkáře, lévný hotel, hlídané parkování, O2 aréna, Sasazu Ubytování v Praze pro motorkáře, lévný hotel, hlídané parkování, O2 aréna, Sasazu Ubytování v Praze pro motorkáře, lévný hotel, hlídané parkování, O2 aréna, Sasazu hotel v Praze 8

 

Odkazy

Trip advisor

 

Veletrhy:
Incheba -Výstaviště Holešovice
PVA Letňany

Zdraví:
Fakultní nemocnice Bulovka
Proton Therapy Center

Kde nás najdete

Zvětšit mapu
Facebook
social-button social-button social-button
Kontaktní formulář